Sanne Akkerman – Dit verzin je niet

Sanne Akkerman, bekend als @laviesanne met ruim 400.000 volgers op Instagram, deelt haar hilarische en chaotische leven met de wereld. Zonder gêne vertelt Sanne over haar worstelingen met hypochondrie, de ups en downs van het moederschap, cosmetische capriolen, en de uitdagingen van haar online bekendheid.
Elke gebeurtenis, groot of klein, deelt ze met haar typische, nuchtere humor en kwetsbare touch. Haar leven is een aaneenschakeling van situaties die je ‘Dit verzin je niet!’ doen uitroepen. Net als ze denkt alles onder controle te hebben, neemt het leven weer een onverwachte U-bocht.
Sanne Akkerman neemt haar lezers mee in ‘Dit verzin je niet’ in haar wereld als moeder en als werkende vrouw. In korte columns vertelt ze wat ze zoal meemaakt in haar leven. De ene keer gaat dit over iets wat haar kinderen hebben gedaan en de andere keer over iets uit haar persoonlijke leven, zoals een cosmetische ingreep.
Het boek bevat een heleboel korte hoofdstukken die vlot lezen. Het is bijvoorbeeld grappig om te lezen hoe ze op de typetjes van haar Instagram-kanaal is gekomen. Heerlijk bedacht! Volgers van haar account zullen ‘Dit verzin je niet’ zeker met veel plezier lezen.
Voor mij was het geen boek om in één ruk uit te lezen. En dat hoeft ook zeker niet. Ik vond het leuk om af en toe een paar stukjes te lezen en het boek dan later weer eens op te pakken. Hier en daar had ik wel wat meer willen lezen over hoe ze over een bepaalde gebeurtenis of een bepaald onderwerp dacht. Maar daar is zo’n boek met columnachtige stukken wellicht niet de plek voor. Al met al beleef je een aantal ontspannen leesuurtjes met dit boek van Akkerman.
Auteur: Sanne Akkerman
Titel: Dit verzin je niet
Genre: Non-fictie
Aantal pagina's: 240
Uitgeverij: Lev.
ISBN: 9789400518629